WŁOSY
zobacz produkty
CIAŁO
zobacz produkty
TWARZ
zobacz produkty

Wysoka jakość

MARION Sp. z o.o. z certyfikatem BRC - British Retail Consortium! 

Pomyślenie przeszliśmy proces certyfikacji i dziś możemy poszczycić się otrzymaniem certyfikatu. Certyfikat zapewnia, że system zarządzania firmy MARION Sp. z o.o. spełnia wymagania normy BRCP. Firmy posiadające certyfikat BRC CP zachowują należytą staranności przy opracowywaniu projektów, kontroli i produkcji. Uzyskanie certyfikatu przez MARION Sp. z o.o. potwierdza, że wytwarzane przez nas produkty, zarówno dla marki własnej, jak i te produkowane przez nas w sektorze Privat Label, zostały wytworzone z zachowaniem wysokiej jakości i są bezpieczne dla konsumentów.  

foto

Certyfikat FSC CoC

W MARION jesteśmy świadomi wagi ekologii i chronienia zasobów lasów naturalnych. Posiadamy certyfikat FSC CoC, który traktujemy jako dowód odpowiedniego pochodzenia używanych przez nas materiałów drzewnych i gwarancję, że pochodzą one z dobrze zarządzanych lasów z certyfikatem FSC.

Certyfikacja kontroli pochodzenia produktu FSC (FSC CoC) służy weryfikacji, że materiał z certyfikatem FSC został prawidłowo zidentyfikowany i oddzielony od materiałów niecertyfikowanych i niekontrolowanych – w ramach całego łańcucha dostaw, z punktu A do punktu B.

Wybierając produkty z etykietą FSC wspieracie odpowiedzialną gospodarkę leśną na świecie 

foto

Certyfikat The Roundtable On Sustainable Palm Oil

Od kilku lat, zgodnie z trendem wszystkie działania nastawiamy na takie, które wspierają ochronę środowiska.

Jesteśmy uważni w kwestiach związanych z ekologią i od lat świadomie zarządzamy gospodarką odpadami, stosujemy opakowania z recyklingu lub te, które mozna ponownie przetworzyć.

Certyfikat RSPO, który właśnie otrzymaliśmy jest potwierdzeniem wdrażania i rozwijania standardów zrównoważonej produkcji oleju palmowego i jego przetwarzania na calym świecie.

RSPO skupia swoje działania na promowaniu wykorzystania oleju palmowego, pochodzacego z plantacji, które nie przyczyniły się do zniszczenia naturalnych ekosystemów.

foto

Oprócz licznych nagród i wyróżnień, które świadczą o wysokiej jakości naszych produktów, otrzymaliśmy szereg nagród za całą działalność i osiągnięcia.

Potwierdzeniem przestrzegania wytycznych związanych z zapewnieniem najwyższej jakości jest ISO 9001:2015 oraz ISO 22716:2007.

ISO ISO