WŁOSY
zobacz produkty
CIAŁO
zobacz produkty
TWARZ
zobacz produkty

Nagrody i wyróżnienia

Diamenty Forbesa 2022

Już po raz czternasty we współpracy z redakcją „Forbes” Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem „Diamentów Forbesa 2022”.

Wśród nich znalazła się nasza firma. Po raz kolejny jury doceniło nas za innowacyjność, zaangażowanie w budowanie partnerskiego biznesu i wysoka jakość naszych produktów. 

W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Pod uwagę brano firmy, które do KRS złożyły sprawozdanie finansowe lub bezpośrednio przesłały je do Dun & Bradstreet Poland. Eliminowane są przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Diamentami Forbesa zostały te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, ocenianym według ratingu Dun & Bradstreet Poland.

foto

Gazele Biznesu 2021

Po raz kolejny Marion został laureatem konkursu "Gazele Biznesu". Jesteśmy w gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. 

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

foto

Gryf Medialny 2021 dla firmy Marion

Gryf Medialny, przyznawany przez radiosłuchaczy, czytelników i internautów pomorskich mediów trafił do firmy kosmetycznej Marion z Gdyni, która jest na rynku już od 30 lat. 

Marka Marion to w 100 proc. polskie przedsiębiorstwo produkujące kosmetyki do włosów, ciała i twarzy. Zaczęło się w latach 90. od farby do włosów i niewielkiego zakładu w Gdyni. Dziś jest hala produkcyjna, własne laboratorium, nawet 9 mln produktów wytwarzanych miesięcznie, w tym sporo bestsellerów, które cieszą się zaufaniem już kilku pokoleń Polek.

Czytaj więcej na:

https://biznes.trojmiasto.pl/Gryfy-Gospodarcze-2021-rozdane-Medialny-trafil-do-firmy-Marion-z-Gdyni-n160871.html#tri

foto

DOBRE RADY HIT KOSMETYCZNY 2020

Kondycjonująca Odżywka Vegan Drop @marionkosmetyki została laureatem konkursu HIT KOSMETYCZNY 2020 MIESIĘCZNIKA DOBRE RADY zajmując 3 miejsce w kategorii Włosy.

HIT KOSMETYCZNY 2020 jest flagowym plebiscytem magazynu „Dobre Rady”, w którym czytelniczki tego miesięcznika oraz magazynu „Samo Zdrowie” wybierają swoich kosmetycznych faworytów. Czytelniczki tych pism głosują na swoje ulubione kosmetyki w 7 kategoriach. W edycji 2020 oddano ponad 5000 głosów w 7 kategoriach:

Twarz

Ciało

Makijaż

Produkty z apteki

Włosy

Zapachy

Produkty EKO

Głosowanie odbywa się na trzy sposoby: wysłanie SMS lub kuponu (wydrukowanego w miesięczniku „Dobre Rady” oraz dwumiesięczniku „Samo Zdrowie”) albo przez stronę internetową (formularz online).

 

 

foto

SUPER PRODUKT ŚWIAT KOBIETY 2020

W maju, podczas uroczystej Gali, rozdane zostały nagrody w konkursie „Superprodukt Świata Kobiety”. Konkurs organizowany jest przez miesięcznik od 14 lat i co roku cieszy się on uznaniem zarówno czytelniczek, producentów i dystrybutorów produktów dostępnych na polskim rynku. W tym roku do konkursu zgłoszonych zostało niemalże 200 produktów w 8 kategoriach. Spośród nich jurorki konkursu, redaktorki i czytelniczki „Świata Kobiety” wybrały 63 najlepsze z najlepszych.

Wśród nagrodzonych produktów znalazła się seria do pielęgnacji stóp dr. Koala Marion. Jury miesięcznika Świat Kobiety Magazyn nagrodziło ją  Wyróżnieniem Superprodukt Świata Kobiety 2020 

foto

Certyfikat FSC CoC

Z przyjemnością informujemy, że od lutego 2021 firma Marion Sp. z o.o. jest posiadaczem certyfikatu FSC CoC, jako potwierdzenie naszego zaangażowania w odpowiedzialne zarządzanie lasami. 

FSC jest międzynarodową organizacją not-for-profit, która wyznacza standardy dla odpowiedzialnej gospodarki leśnej, biorąc pod uwagę aspekty społeczne, ekologiczne i ekonomiczne. System ten stanowi punkt odniesienia dla organizacji oraz społeczności zajmujących się gospodarką leśną na całym świecie. Nasi klienci kupując certyfikowane produkty mają gwarancję, że zostały one wytworzone 
z surowców pochodzących z prawidłowo zarządzanych lasów oraz innych kontrolowanych źródeł, 
a proces ich produkcji oraz kolejne etapy „życia produktu" były realizowane zgodnie ze ścisłymi normami Kontroli Pochodzenia Produktu.


Więcej informacji: https://pl.fsc.org/pl 

foto

Miesięcznik Forbes umieścił Marion Sp. z o.o na prestiżowej liście Diametów Forbsa 2020!

Diamenty Forbesa to zestawienie najszybciej rozwijających się polskich firm. Wyróżnione przedsiębiorstwa są podzielone według województw. Tegoroczna lista jest rekordowo długa - liczy blisko 15 tysięcy firm, którym firma badawcza Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, a które jednocześnie mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. To dla nas ogromny zaszczyt i co ważne nie udałoby się nam to gdyby nie Wy! Nasi wierni klienci, dostawcy, pracownicy i współpracownicy.

Dziękujemy i zachęcamy do lektury - https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2021/marion/lpkgc8h

foto

Prestiżowy ranking- Gazele Biznesu 2020

Z przyjemnością informujemy, że już po raz kolejny, nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2020, który organizowany jesy nieprzerwanie od roku 2000 przez dziennik „Puls Biznesu”.

Od początku istnienia bazuje on na najbardziej obiektywnych kryteriach: wynikach finansowych firm. 

Obecność MARION pośród laureatów edycji 2021 potwierdza, iż nasza firma należy do elity dynamicznie rozwijających się firm polskich, jest transparentna i osiąga zamierzone cele biznesowe, pomimo niesprzyjających warunków jakie przyniosła nam wszystkim epidemia COVID -19.

foto

Najlepszy produkt 2020 - Wybór Konsumentów

Marion laureatem badania „Najlepszy produkt 2020- Wybór Konsumentów”

16 stycznia marka Marion została wyróżniona aż dwiema nagrodami w ogólnopolskim badaniu „Najlepszy Produkt 2020- Wybór Konsumentów”. Srebrny medal w kategorii „kosmetyki do pielęgnacji włosów” otrzymała odżywcza seria do włosów „Enjoy coco”. Wyróżnione w badaniu zostały również oba sera do twarzy z linii „Love Holo”.

Badanie przeprowadził renomowany instytut badawczy GfK Polonia na zlecenie Wydawnictwa Gospodarczego, dostawcy kompleksowych rozwiązań biznesowych w branży FMCG. Jego celem było nagrodzenie na podstawie opinii konsumentów najlepszych nowości produktowych, wprowadzonych na rynek w  okresie 01.09.2018-01.09.2019.

W najnowszej edycji badania o prestiżowe wyróżnienie walczyło łącznie aż 305 produktów.

Prestiżowy znak Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów® będzie można zobaczyć na etykietach nagrodzonych produktów Marion z linii Enjoy Coco.

foto

Certyfikat Dobrego Pracodawcy

Miło nam poinformować, że firma MARION otrzymała Certyfikat Dobrego Pracodawcy, przyznawany przez portal Gowork.

Pragniemy podnosić standardy zatrudnienia w naszej firmie oraz dążyć do tego, aby dostosować nasz system do potrzeb rynku pracy.

foto


Najlepszy produkt 2019 wybór konsumentów
MARION seria FINAL CONTROL

Linia produktów do stylizacji włosów MARION PROFESSIONAL FINAL CONTROL została wyróżniona w ósmej edycji ogólnopolskiego badania konsumenckiego „Najlepszy Produkt 2019 – Wybór Konsumentów. Komisja konkursu na podstawie opinii konsumentów wybierała najlepsze produkty, które trafiły do sprzedaży w ciągu minionego roku. Seria do profesjonalnej stylizacji MARION FINAL CONTROL otrzymała brązowy medal w kategorii PRODUKTY DO STYLIZACJI WŁOSÓW. Konkurs został zrealizowany przez instytut GfK Polonia.

foto

Prestiżowy ranking
Gazele Biznesu 2018

Mamy przyjemność poinformować, że firma Marion Sp. z o.o. znalazła się w prestiżowym gronie laureatów 19. edycji rankingu Gazele Biznesu 2018.

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm sporządzane przez dziennik „Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku.

Otrzymane wyróżnienie potwierdza, że firma Marion bardzo dynamicznie się rozwija, spełniając jednocześnie oczekiwania swoich klientów. Odzwierciedla ono dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstwa.

foto

Najlepszy produkt 2018
wybór konsumentów: MARION DETOX

Linia do oczyszczania i pielęgnacji twarzy MARION DETOX z aktywnym węglem, została nagrodzona w badaniu konsumenckim „Najlepszy Produkt”. Zdobyła srebrny medal w kategorii KOSMETYKI DO ZADAŃ SPECJALNYCH. Konsumenci wybrali najlepsze ich zdaniem produkty spośród 253 nowości w 49 kategoriach (spożywczych, chemicznych i kosmetycznych) wprowadzone na rynek polski w okresie między 1 września 2016 a 1 września 2017 roku. To ogólnopolskie badanie zostało zrealizowane po raz siódmy przez instytut GfK Polonia.

Więcej informacji na stronie: https://www.wiadomoscikosmetyczne.pl/artykuly/najlepszy-produkt-2018-poznaj-najlepsze-produkty-f,44686/1

foto

Gepard Biznesu 2016 dla MARION

Z dumą informujemy, że firma MARION Sp. z o.o. została uhonorowana w XI edycji Konkursu GEPARDY BIZNESU 2016. Jest to ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, stworzony przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Prestiżowe wyróżnienie świadczy o finansowej stabilności firmy i o wiarygodności we współpracy biznesowej.

Rankingi i wykaz laureatów dostępne są na stronie  http://www.gepardybiznesu.pl/content/view/4395/233/



Serum Termoochrona marki MARION - Kosmetykiem Wszech Czasów

Serum chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury z linii Termoochrona MARION uznane Kosmetykiem Wszech Czasów. Nagroda jest przyznawana przez użytkowniczki portalu www.wizaz.pl.

W tegorocznej edycji kapituła 83 tysięcy recenzentek w kategorii „Włosy stylizacja” najwyżej oceniła kosmetyk MARION. Użytkowniczki portalu wizaz.pl poprzez swoje oceny i decyzje przyznały produktowi tytuł Kosmetyku Wszech Czasów.

Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) jest największym w Europie opiniotwórczym katalogiem produktów kosmetycznych. Recenzje dodawane są przez użytkowniczki serwisu Wizaz.pl. Do chwili obecnej, ponad 83 000 recenzentek zaopiniowało 50 000 produktów kosmetycznych, tworząc tym samym bazę blisko miliona rozbudowanych recenzji konsumenckich dostępnych on-line.

foto

MARION najlepszą Firmą Rodzinną!

Prestiżowe wyróżnienie na arenie międzynarodowej. MARION najlepszą Firmą Rodzinną!

Podczas tegorocznego, drugiego z kolei, międzynarodowego spotkania Gutmann Family Business Owners Day w Wiedniu, firma MARION uzyskała tytuł Wyróżniającej się Firmy Rodzinnej w Polsce 2015. W rankingu wzięło udział kilkaset wiodących firm rodzinnych z dziewięciu państw Europy Środkowej i Wschodniej, a po raz pierwszy polskie firmy rodzinne.

Spotkanie odbyło się 23 października w głównej siedzibie Banku Gutmann w Wiedniu. Zgromadziło liderów dobrze prosperujących firm rodzinnych z Austrii, Bułgarii, Republiki Czeskiej, Finlandii, Węgier, Holandii, Polski, Ukrainy i Rosji.

To właśnie nasza firma została doceniona przez przedstawicieli Banku Gutmann przy współpracy z IESE Business School z Barcelony – jednej z wiodących na świecie uczelni biznesu.

– MARION reprezentuje polski przykład najlepszych praktyk prowadzenia biznesu i spełnia wszystkie kluczowe kryteria najlepiej prosperujących i zaangażowanych graczy na arenie krajowej, jako pracodawca tworzący miejsca pracy, innowator i zarządca wspólnego majątku rodziny. – relacjonuje Sadra Assaf z Banku Gutmann.

Ta prestiżowa nagroda, po raz pierwszy w Europie Środkowej i Wschodniej, wyłoniła najlepsze firmy rodzinne i przyczynia się do promowania znaczenia tych przedsiębiorstw, jako stabilnych pracodawców, tworzących nowe miejsca pracy, wdrażających inwestycje lokalnie, filantropów i innowatorów.

Podczas spotkania odbył się panel dyskusyjny, w którym przedstawiciele wielopokoleniowych firm mieli okazję konsultować się między sobą w kwestiach strategicznych i wymieniać się osobistymi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem biznesu. Wiodącą tematyką spotkania była innowacyjność, jako niezbędny czynnik rozwoju współczesnych firm.

W imieniu firmy MARION nagrodę odebrała prof. UG Anna Maria Nikodemska-Wołowik (członek honorowy polskiego jury w konkursie Banku Gutmann)

Od lewej: prof. John A. Davis z Harvard BS, prof. Anna Maria Nikodemska-Wołowik oraz dr Gordian Gudenus Gutmann Bank

foto

MARION Gazelą Biznesu 2014

Po raz kolejny, firma MARION Kosmetyki znalazła się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Podczas XV edycji wyłoniono małe i średnie firmy, które odnotowują wzrost przychodów, doskonale radząc sobie z sytuacją gospodarczą panującą na rynku. Laureaci konkursu z województwa pomorskiego, mieli okazję spotkać się na uroczystej gali w Sopocie.

foto